Väikese Ingli sõnum juunikuuks 2021

Kas hirm aitab enam kui arm?
Ei, hirm ainult hävitab, arm ehitab.
Terve juuni me peame valima, kumma poole valime, hirmu või armu.
Vahel hakkab hirm nii kõvasti kõri nöörima, et kaotame raja, siis on tark paluda kaasteelise abi, ole hea, aita mul näha, milline rada kuhu läheb.
See, kellel rahus elamine paremini välja tuleb, peab teist kindlasti aitama, sel kuul on isetusel suurem mõju, kui me arvatagi oskame.
Jaga lahkelt oma rõõmu ja tarkust, küllust ja aega.
Väldi ahnust ja ihnust, eemaldu vihast ja kadedusest, neisse lõksu jäädes neelatakse sind, mitte seda, keda vihkad või kadetsed.
Kõlab nagu soovitus, mida järgida ju iga päev.
Jah, arukas oleks.

666 usutakse olevat saatanlik number, aga see on ka number, mis tähistab kindlat elus edasiminekut, sihikindlalt ja sirge seljaga.
Me ise teeme valiku, mida see number meie jaoks tähendab ja kas üldse midagi tähendab. Nii saame me ka teha valiku/otsuse kõiges.
Kuidas me midagi näeme, kogeme, käsitleme ja tunneme.
Sel kuul on erakordselt lihtne kõike muuta.
Lüües varba ära, saame me valida, kuidas seda edasi käsitleme.
Saame vanduda ja vihastada ja tunda valu, viha kasvades kasvab valu ja õhtuks saab juba traumapunkti minna. Sealt tagasi jõudes on jalg valust paistes ja tuleb jääda haiguslehele, mis omakorda vähendab sissetulekuid ja toob kaasa puhkuseplaanides muutuse ja see omakorda toob kaasa nukra
masenduse.
Me saame ka valusale varbale hoopis pai teha, paluda endal rahuneda, teha varbale kompressi, tunnike istuda rahulikult, plaasterdada varvas ja tänulikult, et ainult kriimustus, edasi liikuda oma tegemistega.
Mõeldes sellele, et nii tore, et korraks aja maha võtsin, rahunesin, ärritusega oma valu ei suurendanud ja homme tööle minnes on jäänud vaid mõned päevad kauaoodatud puhkuseni, mis aitab end laadida ja lõõgastuda, tegeleda kõige toredaga, mis oli plaanis ette võtta.

Nii saamegi me teha valikuid kõiges – kas oleme ohver või enda elu kujundaja.
Kas töö, mida teeme on koorem või tore tegevus, mis toob sissetuleku, kas meie kohustused on tore ja arendav argipäev või suruv, ängistav koorem.
Jne, jne.
Me ise loome oma elu, oma reaalsuse ja seda näitab juuni (mai viimastel päevadel juba) meile nii must-valgelt ja kirkalt.
Mõni tunneb vihma, mõni saab lihtsalt märjaks.

Kui ärritud, mine otsi toredat tegevust, muuda see paha tunne heaks.
Kui oled kurb, mine kuula/vaata midagi lõbusat, muuda see paha tunne heaks.
Kui oled rampväsinud, siis puhka, mitte ära sunni ennast rohkem pingutama.
Kui me ise ennast ei lõhu, ei saa teda ka mitte keegi teine teha, me oleme iseenda ülivõimsad kaitsjad ja hoidjad, kui seda vähegi teha tahame.
Uskudes, et abi, hoitus ja kaitse sõltub teistest, on eos oma elu teiste kätesse andmine, kes aga oskab teie eluga midagi väärtuslikku peale hakata, on juba iseküsimus…

Kuu teine pool tuleb juba oluliselt kergema tooniga, raskuse ja rusutuse tunne võetakse nagu raske märg mantel meie õlgadelt ja pannakse asemele kerge vilditud pleed, mis paitab, soojendab ja on sulgkerge.
Viimaste nädalate pingutused kannavad vilja iseärnis neil, kes on jäänud vaatamata kõigele iseendaks.
Segane ja survet täis aeg kestab vaid mõne nädala, hoidke seda meeles, pidage vastu ja olge võimalusel alati näoga päikese poole!

Näita vähem