Kes me oleme

Väike Ingel „ilmutas“ end esimest korda aastal 2000, ilmudes nimena müstilisel moel Evelini töölauale. Aastaid hiljem, kui oli kindel plaan luua hubane kohake, kuhu inimene saaks tulla aega maha võtma ja ennast kuulama, oligi selge, et kohale saab nimeks Väike Ingel.

2010 aasta sõbrapäeval avas tuisusel pühapäeval oma uksed esimene Väikese Ingli pesa Rakveres. Juba mõned kuud hiljem hakkas Rakveresse sõitma inimesi nii Tartus, kui Tallinnast. Väike Ingel Tartu avas oma uksed hingedepäeval 2011.Edasi tulid juba Väike Ingel Tallinn, Väike Ingel Viljandi ja Väike Ingel Pärnu.

Mida me teeme

Väike Ingel on loodud ennekõike sellise kohana, kuhu inimene saab tulla ja lihtsalt olla. Ennast kuulates, vastuseid otsides, aega maha võttes. Meie kaubavalik on ajas muutunud ja jääbki muutuma, just täpselt nii, nagu me ise ajas kõik muutume ja arenema.

Püüame alati aja jooksul millegagi üllatada ja samas vanad lemmikud alles hoida. Üks, mis on läbi aja muutumatu, on meie soov, et meile tulnu leiaks selle, mida otsib. Olgu selleks siis maagia või müstika, põnevus või hingerahu.

Austust, ausust ja armastust soovides
Väike Ingel!