Väikese Ingli sõnum aastaks 2021

Sa ei ole selleks valmis.

Ometigi oled oodanud muutusi ja tundnud, et midagi hoopis teistsugust on tulemas.

See rabab sind, see, mille uus aasta toob. Rabab oma suuruse ja jõuga, oma suursugususe ja samas ultimatiivsusega.

Kõik uus, mis tuleb, tuleb selleks, et jääda.

Tuleb selleks, et suurelt ette võtta ja muuta.

 

Ei mingit paigal tammumist, ei mingit venimist ega kahevahel olekut. Jõuliselt, sihikindlalt ja kohati ka halastamatult muutub kõik, mis ette on nähtud.

 

Kes on oodanud ja palunud muutusi, see saab kõik, mida ihanud ja rohkemgi veel, selle jaoks on aasta külluslikult kaunis ja õnnest õhetama panev.

Kes aga on soovinud, et miski ei muutuks ja kõik veereks samas tempos edasi, peab paraku tunda saama ka seda, kuidas muutused temast elu teerulliga üle sõidavad.

Kõik, mis vajab muutmist, lükatakse halastamatult liikuma. Kohati tundub isegi, et elu on ebaõiglaselt julm, aga aeg õnneks annab selgust ja hingerahu.

Ka kõige südametumad ja halastamatumad muutused tulevad ainult selleks, et muuta ja muuta ainult ja ainult paremaks.

Elu peab olema pidevas arengus ja kui me mugavustsooni mõnulema jääme, unustame ära kestva arengu vajaduse. Muutused tulevad meid tugitoolist lahti kangutama, meie nuttu, jonni ja selgitusi kuulamata -elu lihtsalt sunnib tegutsema.

Need, kes muutuste maitse kohe aasta algul (mõnedel juhtudel ka juba detsembri viimastel nädalatel) suhu saavad, on tekkinule tänulikud juba kevade hakul – muutused on toonud magusaid ja väga sisukaid tulemusi.

Kellegi karjäär/karjääripööre saab alguse just tänu traagilistele muutustele aasta algul, kus tulevik tundub hetkeks ikka masendavalt süsimust.

Kellegi armuelu saab aastakümneteks nii ägeda hoo sisse ja nagu juba öeldud – muutused tulevad kas kerged või valusad, sõltub enda valmisolekust ja soovist nendega kaasa minna koheselt.

Kõige kirkamad armuelu muutused tulevad neile, kellel sünniajas numbrid  8 ja 0 sees, mida rohkem kaheksaid ja nulle, seda kirkamalt kogeda saadakse. Kinnitage turvavöö, sõit saab teil raju olema!

Kes kohe lapsevanemlusega mässata ei taha, on tark ka kõige rajum seks enne läbi mõelda. Jaa, ka teil, vanuses 40+ 😉

Nii, et 8.08.1988, 18.08.1988, 28.08.1988 sündinud – beebid tahavad teil sündimist (ka lapsendamist) kohe kindlasti!

 

Neljadega on see lugu, et neil hakkab nüüd see külluse loomine maru hästi välja tulema, ikka kohe nagu väga hästi!

Keegi avab omaenda restorani, keegi ostab terve saare ja teeb sinna midagi erakordselt ainulaadset ja keegi saab ulmelisena tunduva palgakõrgenduse. Raha kohe armastab teid sel aastal.

Isegi lotovõidud oleks justkui neljadele broneeritud sel aastal.

Nii, et mida rohkem number 4 teie sünniajas esineb, seda paksem rahakott on ja mitte ainult… Ka teistele õnnestub teil külluse loomine mängleva kergusega. Loote töökohti, kingite lotopileteid, teete heldelt kingitusi ja annetusi, olete seal, kus vajatakse küllust juurde.

Mida isetum, seda rikkam igas mõttes ja see on juba vana tõde, mitte ei kehti vaid aastal 2021.

 

Kel sünniajas rohkelt number 7 esineb, peab arvestama armastuse aastaga. Kas see ka magus armastus on, sõltubki juba siis kohanemisvõimest muutuste tuules. Saab see armastus olla nii valusalt kibe, kui ka hellalt magus, õnnelikemal, kel kaheksat ja seitset pooleks sünniajas, on kirgliku armastuse aasta, ikka väga kirgliku!

 

Kellel number 6 sünniajas domineerib, peab arvestama, et perekond olgu sel aastal esikohal, ükskõik, mis elu toob. Vallalistele toob see aasta puuduoleva pere ja maru ägeda, sellise päris perekonna, kus kõik on nii loomulik, ehe ja omal kohal.

Kellel pere aga kopitama on läinud, sellel tuleb see nüüd ära tuulutada, koid on auke hakanud sisse närima ja on tagumine aeg lappida ja koristada, ehk teisisõnu suud puhtaks rääkida, ausalt ja avameelselt ja siis püüda see uuesti toimima saada.

Kes vähegi päriselt tahab peret päästa, sellel see ka ilusti õnnestub, peab vaid pühenduma ja koostööd tegema -kuulama ja kaasa mõtlema, tahtma teist mõista…

 

Number 2 sünniajas sunnib ennast otsima. On neid, kes ennast siiani päris hästi ei tunnegi, on elatud vaikselt mingis rütmis, ennast kuulamata, endaga arvestamata ja ennast tahaplaanile jättes.

Nüüd enam nii ei saa, need muutused, need tulevad teerulliga ja kui vähegi tark oled, lidud eest ja teed vabatahtlikult kõik selleks, et ennast aidata, kuulata ja mõista.

Nii mõnigi jõuab hingehädadega kirikusse ja kõrtsi vaheldumisi terve aasta, püüdes ennast lappida ja mõista samaaegselt. Aasta lõpuks see ka õnnestub, sest rassitud on selle nimel oeh, ikka täitsa, täitsa palju selle aasta jooksul. Väsitavalt palju, aga väsimuse kaalub sügise hakul üles magus hingerahu, mis endast aimu andma hakkab!

Kellel 3 sünniajas ülekaalus, peab minevikku klaarima, kohati isegi väga kauget minevikku.

Keegi püüab oma kooliaja armsamat leida, keegi aga oma bioloogilist perekonda.

Keegi peab klaarima pere hülgamist ja keegi leiab oma kaotatud pere taas.

Need, kes aastaid või aastakümneidki uskunud ja lootnud, et lagunenud suhe uuesti terveks saab, võib 2021 aasta lõpul küll imedesse uskuja olla, sest tema unistus oli juba sedavõrd vana unistus, et enam ise sellesse suurt ei uskunudki. Saad seda, millest loobud, on vana ütlemine ja see tõestab oma ehedust sel aasta.

 

Number 1 sünniajas ütleb, et teistmoodi tuleb teha pea kõike. Isegi jalgrattaga tuleb teisiti sõita, kõigest muust rääkimata. Kes uutmoodi tegemisi armastab, sel ka armastavalt äge aasta tuleb, sest kõik muudkui muutub ja vaheldub ja on nii põnevalt uutmoodi, isemoodi, omamoodi.

Sinu sünnipäev on 1. jaanuaril ja aasta numbris on ka üks sees? No püüa valmis olla, juba sünnipäev tahab teistmoodi tähistamist!

 

Et siis 9 on sinu sünniajas sees rohkem, kui ühe korra?

No esimesed paar kuud sa ainult korrutad, kui keeruline see sulle kõik on ja märtsis on sul juba raske oma elevust varjata, sedavõrd palju oled sa tegelikult hakanud neid üles-alla käivaid ettenägematuid muutusi armastama.

Sa oled selle pühvli seljas mängleva kergusega ratsutama õppinud, ennast veel kõige rohkem üllatades.

Aasta kulgebki mängleva kergusega muutustega toime tulemises ja selle enamjaolt nautimises, sekka pisut rohkem kirge ja raha, kui viimastel aastatel.

 

Number 5 sinu sünniajas ütleb, et nüüd on aeg nautida ja ega sa ülemäära vastu punnigi -elu ju ongi nautimiseks.

Naudid ka siis, kui teised peavad toimuvat igavaks või nõmedaks. Ka siis, kui pead valupisaraid korraks valama, sest tead, et tulemus toob naeru näole.

Oled sündinud 5. mail ja sünniaasta kannab ka endas number viite? Tulemused sel aastal on ekstra võimsad, olgu siis tegu spordi, äri või kodu majandamisega, aga tulemused on ülivõimsad!

Sa ületad ootused ja purustad rekordid. Ära unusta vaid ennast korralikult laadida aasta jooksul, muidu lõhud end ära.

 

Mida neil oodata, kes ülalloetusse ei usu või pigem virilalt muigavad?

Teil on kaks võimalust: mitte lugeda selliseid ridu… … või hakata uskuma, et elu võibki täitsa äge olla, täis häid inimesi ja magusaid elamusi.

 

Mida neil oodata, kes ülalleotusse usuvad ja on põnevil?

Rokkige sajaga, nautige, ärge kohkuge millegi ees ja olge emale tänulik, et sündisite silmad valguse poole!

Kirjuta oma sünniaeg endale paberile ja tee iga numbri taha märksõnu siinsest jutust, siis on põnev aasta jooksul jälgida, mis toimub ja mis millega ka soetud olla võib 😉

Aasta tuleb põnev ja väljakutseid esitav, nagu pusle, millel tükke rohkem, kui suurde karpigi mahub.

 

Ahjaa, kui keegi teist satub kinnipeetavana politseijaoskonda, siis peamiselt ikka sellepärast, et tegu on suure eksitusega ja selle laabumise järel avastate endas suure huvi seda tööd õppima hakata.

Ja kui keegi leiab end katkise autoga keset tühermaad külmas öös, siis ikka selleks, et eluarmastus saaks stiilipuhtalt teie ellu siseneda.