Väikese Ingli sõnum detsembrikuuks 2021

Kõik keerleb nüüd ümber usalduse, selle puudumise ja taasleidmise ümber.
Usaldus, mis kord kaotatud, ei ole enam nii kerge taastuma ja paljudele üllatuseks mingitel juhtudel ei taastugi.
Aastaid kestnud vaevalised suhted saavad nüüd kas täiesti uue alguse või lõppevad sedavõrd äkiliselt, et ehmatab ka kõige kogenumaid suhtedraamagurusid.
Kehtib see igasuguste suhete puhul, nii tööalaste, intiimsete kui sõprussuhete puhul. Kes muutusi ei soovi, peab igat sammu ja sõna hoolega kaaluma.
Aasta lõpp toobki kaasa omajagu lõppemisi, lõpetamisi, äkilisi liig järsku lõppemisi ja loomulikult ka sama äkilisi alguseid.
Kes on tahtnud, et see, mis tema elus praegu toimub, lõppeks, saab nüüd soovitu, aeg soosib seda igati.
Kes aga ei ole soovinud lõppemist, vaid muutusi, peab olema väga ettevaatlik, hoolikas ja tähelepanelik, sest üks hooletu lause võib maja maha põletada, kuigi teie soovisite vaid kiiresti kaminasse tuld saada.
Aeg on äkilise loomuga, muutlik ja heitlik. Ühel hetkel täis armastus ja hellust, teisel aga hoolimatu, jäine ja parastav. Aeg on väsitav, ent puhastav.
Jõuluks on rahu taastunud, kas siis on kõik lõppenud, mis pidi lõppema või soovitud muutused on läbi taastatud usalduse saanud jalad alla.
Need, kel usaldus aga kaljukindlana paigas ja murenesmiseohtu ei ole, saavad tegeleda meelepärase ja edasiviivaga, usalduse vundament kannab ja sellele saab rajada ka kõige rajumaid unistuste projekte.
See on väike algus sellele, mis uuel aastal ees ootamas.
Vihjeid, et argipäev jõulukuul oleks helge, valge ja kerge:
*kuula AINULT neid inimesi, keda sa hästi tunned.
Need, kes sulle leheveergudel ja teleekraanil nõu annavad, teenivad raha ja raha eest tuleb öelda seda, millel tõe ja heade kavatsustega tihti mingit pistmist ei ole.
*ära kipu valima otseteed ja ära usu liiga lihtsatesse lahendustesse. Elu on tasakaalus ja kui miski tundub liiga hea, et tõsi olla, siis nii ongi. Ole arukas, kaalu ja mõtle pigem kauem.
*sinu heaolu algab sinu tervisest ja oma tervise eest vastutad ainult sina ise. Sina teed otsuseid, kas toituda tervislikult, liikuda värskes õhus, mõelda rõõmumõtteid ja suhelda ainult sulle meeldivate inimestega.
Sina ise saad teha otsuse muuta oma elu ja olla seal, kus sulle meeldib. Teised saavad ainult nõu anda ja nagu öeldud, kuula ainult neid, keda hästi tunned ja usaldad.
*januned armastuse järele? Sinu elus on armastuse asemel suur haigutav tühimik? Sa tunned, et sind ei armastata ja sind ei mõisteta? Soovid muutust?
Kõik teised saavad sind armastada ja mõista väga mängleva kergusega, aga mitte enne, kui sa ise algust teed. Kuniks sa ise end ei armasta, austa ega tunnusta, on teistele see uks tabalukkudega suletud ja ukse peal kiri: ei soovi armastust!
Kuu teisest nädalast alates hakkab jõulumüstikat tulema nagu Vändrast saelaudu.
Kuuleme ja näeme asju, mida ei peaks olema. Unenäod, mis nii selged, et ärgates ei suuda esiti aru saada, et kas hommikul sai koju tuldud või ärgatud.
Tehnika teeb selliseid trikke, et me kahtlustame tal kedagi sees elavat.
Ja mitte ainult tehnika ei trikita, me ise ka. Ütleme ja teeme asju, mida ei oska endalt oodata. Trehvame ootamatult vanu armastusi ja käitume ettearvamatult.
Avastame endas loomujooni, mis tundmatud ja ärevakski tegevad.
Andestame ja otsime andestust.
Armastame ja otsime armastust.
Avameelitseme ja otsime avameelsust, koos austuse ja aususega.
NB! Valge värv soodustab organismis serotoniini (õnnehormoon) tootmist, seega ole palju õues, vaata aknast välja ja ole alati näoga valge poole!