Väikese Ingli sõnum maikuuks 2022

Ei tule, ei lähe, ei taha, ei mahu. Ei saa, ei oska, ei jaksa, ei viitsi.

Hädaldamist on kuu esimesed nädalad kõik kohad täis. Isegi need, kes muidu ei kurda, eneselegi üllatuseks lasevad üle huulte tavapäratult palju rahulolematust.

Kui see ühtlase kihina meid kattev porisemine aga kõrvale jätta, siis selle all küpseb midagi, mis kuu jooksul õide puhkeb!
Lõhnavalt, magusalt, värvikalt, eredalt.

See uus töö, mida sai alustatud, tundub ebareaalselt hea järsku, ka see uus/taastatud vana suhtepundar on justkui iseenesest silutud ja siidine, ka suhted peresiseselt on kõikide osapoolte vahel nõiduslikult heatahtlikud ja mõistvad-kokkuhoidvad.

Number 46, õigemini numbrid 4 ja 6 koos ilmudes, on kindel teejuhataja, et oled absoluutselt õiges kohas, õigel rajal, õiges seltskonnas, õiges suhtes ja õiges suhtes iseendaga.

Just suhe enesega on maikuu teisel poolel oluline ja määrav.
Enesearmastus ravib haavad ja haavandid, silub kortsud ja paitab pead.
Enda mõistmise keerukusest aru saajale avaneb nüüd selliseid uksi, milledeks valmis ei oldud.
Seda magusam, õiglasem ja arusaadavam kõik nüüd tundub.
Miks miski pidi juhtuma, miks keegi pidi minema ja keegi jääma. Miks üldse on elu siiani olnud nagu munakivitee, kuigi enda teada sai keeratud uuele asfaldile…

Meestel, kel vanuses number 4 sees, tajuvad enda mõistmist erakordselt selgelt, isegi nii ehedalt, et see pisut neid ehmatab, tavaliselt on ju naised need, kes õiged nupud kätte juhatavad, peamiselt küll enesele teadmata.

Teine kombinatsioon, mida tasub tähele panna on numbrid 7 ja 2, just koos ilmudes.
Need kaks viitavad et armastuses peab alati tasakaal olema, sest muidu on üks näljas ja teine üle söönud, üks janus ja teine veest punnis, piltlikult öeldes.

Armastus, ükskõik kelle ja mille vastu on hea just siis, kui see toidab mõlemat osapoolt võimalikult võrdselt.
Lill, mida kasvatada, vajab toitu, juua ja valgust ja kui tema seda saab, rõõmustab ta oma kasvatajat lopsakuse, värvi, lõhna ja iluga.

Oluline ongi läbi kuu meelde jätta lihtne tõde – kui on win-win , ehk võit-võit olukord, kus mõlemad osapooled võidavad, on oodata ekstra häid tulemusi!
Olgu siis mis iganes parasjagu teemaks, suhted, sissetulekud või karjäär.

Lapsi soovivad paarid võiksid selle omale aga alatiseks meelde jätta – kui tahta ühiselt sama tulemust, tuleks panustada ka ühiselt ja võrdselt, nii materiaalselt, kui hingeliselt.
Kui üks osapool aga panustab ainult materiaalselt ja teine ainult hingeliselt, ei taha uus hing teps mitte sündida, sest üks vanem tahab üht ja teine teist, ent kuidas laps seda täita saaks?

Olulisi märksõnu, mida silmas pidada:
*mis on läbi, see ongi läbi, ka siis, kui teid püütakse veenda vastupidises.
*kes astub sammu tagasi, see sel kuul enam edasi ei liigu. Üks tagasi astutud samm võib kaasa tuua pahamaigulise mineviku taaselustumise.
*olukord on täpselt nii hea või halb, kui heaks või halvaks te seda ise peate. Igas olukorras tuleb kuulata enda sisehäält, mitte kõrvalt olukorra hindajate arvamust.
*kas klaas, millest teie joote, on pool tühi või pool täis, on ka teie otsustada, mitte kõrvalseisja hinnata.
*kui on väsimus, tuleb puhata, mitte näpuga teiste peale näidata, et nemad ei lase teil puhata. Kõik algab alati endast ja enese otsusetest.
*kes kord uue tee valinud, ei pea kahetsema, see on KINDEL