Väikese Ingli sõnum novembrikuuks 2020

Igakuistele lugejatele on vast ammu selge see muster, et kuusõnumis kirjeldatu algab tegelikult varem, käies käsikäes sodiaagimärgi vahetumisega, peamiselt.
Selle sõnumi mõju algas väikeste sammudega 12.10 ja juba suuremate sammudega liigub edasi alates 20.10, kestes kellelegi mõne päeva, nädala ja kellelegi mõne kuu, kui mitte aasta.
Kõik algab nüüd täitsa uuesti, on lühikokkuvõte.
Keegi saab uue võimaluse, keegi mitu uut võimalust. Kellelegi tulevad täitsa uued võimalused ja keegi ei taha uutest võimalustest mitte midagi kuulda.
Üks on kindel – muutuma hakkab jõuliselt igal pool.
Muutused, mis toovad kaasa tuhast tõusmised ja tuhaks varisemised.
Need taipamised ja mõistmised viimastel kuudel, kus me oleme aru saanud oma vigadest ja õppetundidest, need hakkavad nüüd tegudeks ja arenguteks vormuma.
Mida rohkem enda tumedamat poolt on viimasel ajal tundma õpitud ja sellest järeldusi tehtud, seda magusamad uued valikud kätte tulevad.
Hiljuti oli mul vestlus noore naisega, kus arutlesime suhete üle ja muuhulgas poetasin lause: kõik sõltub sellest, kui palju me oleme valmis ennast muutma.
Vot sellest peamiselt kõik hea meie eludes sõltubki – kui palju me oleme valmis ennast muutma.
Meie elud muutuvad siis, kui me ennast muudame. Kui me nõuame, et teine inimene kõrval ennast muudaks, siis seda tehes jaa muutubki, aga tema elu.
Tehtud vigade adumine ja oma elumustrite muutmine on võti helgema tuleviku poole – kõlagu see nii klišeena, kui tahes, aga lihtne tõde see on.

Ma olen seda ka varasematel aastatel kirjutanud, et november on aeg, kus taevased jõud on maale lähemal, kui iial varem. Me tajume kohalolu, abi, abistavat müstilist puudutust. Näeme lähedastes ja võhivõõrastes ingellikku abi ja maagiat.
Mida vähem päikesevalgust, seda rohkem hingevalgust meile anda püütakse.
Usaldage võhivõõraste poetatud lausekatkeid, neis on abi ja juhatus.
Võtke vastu kutsed minna isegi veidratesse kohtadesse ja usaldage sihitut kulgemist – need kõik juhatavad uutele radadele.
Radadele, mida te iial kahetsema ei hakka ja tänutundega meenutate.
Tänutunne ja tänulikkus on need, millega te hätta ei jää üheski eluetapis ja situatsioonis.
Seega, osake olla tänulikud ja väljendage oma tänutunnet, sest vahel on kellelgi vaja kuulda ainult seda, et keegi talle aitäh ütleb!
Vahel võivad väga võimsad muutused veerema hakata ainult ühest väikesest lausejupist, kus keegi mõistab, et ka tema on vajalik, väärtuslik ja hoitud.
Ingli puudutus jäätunud hingele saab olla ka kellegi soe sõna, põgus kallistus või armastav naeratus.
Ja sellest puudutusest võivad alguse saada sügavate haavade paranemised, vanade, unustatud haavade paranemised ja ka värskelt veritsevate haavade paranemised.
Taipamiste ja mõtteselguse aeg on kohe algamas, toogu see teile unistuste/soovide/palvete täitumist ka siis, kui te enam oodatagi ei oska.

Vihjeks:
*emadel on alati õigus, tõestab saabuv aeg meile nii ehedalt
*isad armastavad sõnatult, ent sedavõrd ilmekamalt
*lapsed on lärmakad ja kärsitud, aga armastavad ka sellevõrra särtsakamalt
*ära jäta hädas looma tänavale ka siis, kui keegi ütleb, et tuleb teda hiljem aitama
*ära jäta hädas inimest, kuniks oled veendunud, et temaga on hästi
*usalda oma sisetunnet rohkem, kui iial varem, ta on võimsam, kui iial varem