Väikese Ingli sõnum veebruarikuuks 2021

Oh sa heldene aeg, tahaks me vanaemade kombel käsi kokku lüüa sel kuul nii mõnelgi korral.

Imestame ja imestume, kohkume ja ehmume, heldime ja härdume. Üllatused, ootamatused ja justkui peale peale pööratud ilmaelu.

Ammu lahutatud paar leiab teineteist taas? Täitsa tavaline sel kuul.
Traditsioonilise pere kaitsja tuleb (tõugatakse) kapist välja? Ka tavaline sel kuul.

Mis siis ebatavaline sel kuul on?
Kõik see, mida teadus ei seleta ja aju tõrgub vahel uskumast.
Müstilised pääsemised ja võimatud kohtumised, kokkulangevused, mis ei tohiks olla võimalikud jne jne.
On põnev, on väsitav ja on tohutul kiirusel edasiliikuv aeg.
Kes töökoha vahetusega tegeleb, peaks arvestama, et selle vahetamine võib tulla kuu jooksul rohkem, kui ühel korral. Ei midagi negatiivset, üllatavat aga kindlasti.
Kes kodu ostmist/vahetamist planeerib, võiks eos arvestada tohutu sebimise ja lõputu ringi otsustamisega. Väsitav, aga lõpptulemus on see-eest ilmatuma meeldiv.

Mõne päeva eest rääkis üks noor naine, kuidas luges kõik aastahoroskoobid ja ennustused läbi ja kõik olevat nii erinevad ja mida siis ometigi uskuda.
Noh, selles asja mõte ju ongi, et oleks erinevad, sest pole olemas kahte ühesugust inimest, nii ei saa olla ka ühtset mudelit, ennustust, lahendust, mis kõigile sobib ja kõigile sama tulemust toob.
Küll aga saab ridu lugedes leida oma tõetera, oma mõtte ja selle, mis kõnetab.
Kõike kirjapandut tuleks alati võtta mängu ja kergusega, sest universaalset tõde pole olemas, see pole lihtsalt võimalik.
Alati tuleb meeles pidada, et me ise loome oma elu, ainult meie ise, oma mõtete, tegudega ja tegemata jätmistega.
Kui pidevalt korrutada, et oh, mul pole kunagi õnne, mina ei võida kunagi midagi ja mind ei taha keegi, siis seda te ju soovitegi – te ise annate endale korralduse olla õnnetu ja armastuseta.
See kuu tuletab neid tõdesid väga ehedalt ja lihtsalt meelde – saad seda, mida ise oma mõtetega lood.
Kui tõused sohvalt ja ütled endale – ma muudan oma elu õnnelikuks ja külluslikuks ja lähed nende sõnade saatel pikale jalutuskäigule, siis oled teinud oluliselt rohkem ära, kui algul tundub.
Sa ise valid, kas jaatad elu või eitad.
Kas: ma ei saa hakkama…
Või: ma saan hakkama!
Ma ei tea, mis nüüd mina, kes mind tahab…
Ma tean, et ma tahan elada õnnelikku ja armastavat elu!

48 aastastel naistel tuleb üks õite magus kuu.
Magusam, kui oli vanuses 28 ja üllatavam, kui oli vanuses 36.
Kui sel kuul täitub vanus 48, siis enne suuremate otsuste tegemist kaalu tavapärasest kauem, muidu pead ilmselt ringi otsustama ja jääd ebamugavasse olukorda, pehmelt öeldes.

Mehi vanuses 52 tüürib elu nüüd selliste pakkumiste, tehingute ja inimesteni, mis tagavad pikaajalised ja stabiilsed sissetulekud.
Keegi saab omale Maseratit lubada, keegi Nissanit, aga õnnelikud on arengute üle nad kõik.

Kõik 33 aastased – magage korralikult, sööge rikkalikult ja hoidke jõuvarusid, teil tuleb pingeline, ent väga põnev kuu- lahendused, uued algused, jõuline karjäär ja vastused palvetele.

Nagu aastasõnumis öeldud, tuleb muutustega ja väga liikuv aasta, mida esimene kuu on kenasti ka tõestanud.
Oluline on nüüd veebruaris vastu pidada ka suure väsimuse korral, just nüüd algavad pea kõigi jaoks muutused, mis toovad kaasa väga meelepäraseid tulemusi, mida kohe aasta esimesel poolel veel näha pole.
Pingutage, pidage vastu ja julgelt edasi, vooluga kaasa!

NB! Hoiduge kauge kaarega inimestest, kes teile vägisi nõu püüavad anda, teid millegi/kellegi eest hoiatavad, teilt kaastunnet kerjavad või abi lunivad. Need inimesed võtavad teilt ainult vajaliku energia ja liiguvad käsi pikal uue juurde, midagi teile head või kasulikku neist keegi toomas ei ole.
Igasugune info, mis hoiatab või on muul moel negatiivse alatooniga jutt teie abistamise eesmärgil, on ainult suur porilomp, kus märjaks ja mudaseks saate.