Väikese Ingli sõnum novembrikuuks 2019

Väsinud, aga õnnelik!
Nii saavad paljud meist oktoobri viimasel nädalal enda kohta öelda.
Mida kõike sai tehtud, kogetud, nähtud ja tuntud.
Kes oktoobris enesekindel, lahke ja armastav vähegi oli – sai vääriliselt tasustatud.
Nüüd tahaks aga hinge tõmmata, tunnete selgelt.
Jah, on ju hingedeaeg, valgust vähe ja energiat kulub ainuüksi ärkvel püsimise peale ohtralt ja tahaks lihtsalt olla.
Mõni saab, mõni mitte.
Keegi saab kallima kaissu kerra keerata, keegi aga kogeb samal ajal ühe päevaga rohkemat, kui terve oma täiskasvanuea jooksul kokku.
Kogejad ongi peamiselt need, kes enda sees lapsemeelsuse valla lasevad.
Mäletate veel seda, mis tunne oli olla vaba ja õnnelik lapsena? Kõik mänguline oli katsetamine, proovimine, õppimine ja põnev. Vaba hirmudest, piirangutest, teiste arvamusest sõltumisest. Kui mängiti keksu, siis ikka kogu hingega sai hüpata, naerda ja rõõmustada. Kukkuda sai ka, aga valu ununes järgmise hüppamise ajaks juba kindlasti.
Nii ka sõda mängides, see põnevus ja elevus kaalus alati üle hirmu ja valu.
Kõik negatiivne oli osa mängust, mis ei määranud meie eludes midagi. Oluline oli kogeda ja õnnelik olla!
Osad meist otsustavadki nüüd täiel rinnal kogeda ja õnnelikud olla! Negatiivne arvestatakse osaks sellest, mis käib asja juurde ja unustatakse juba järgmisel hetkel peale kogetut.
See, kes lapsena nukuriideid muudkui sättis ja sättis ei mõelnud ju kunagi, et äkki see teistele ei meeldi, ikka see oli oluline, et endale meeldiks.
Seega, end sättides mõelge ainult ja ainult sellele, kuidas teile see meeldib ja midagi nikerdades, näiteks mõnda “ragulkat”, mõelge sellele, kuidas ja kas see teie käes parimal moel töötab, mitte seda, kas sooritate veatu “lasu”.
Tehke neid asju, mis teile päriselt meeldivad, olles seal ja nendega, kus ja kes teile meeldib!
Vastasel juhul raiskate oma elu, mis on mõeldud õnnelikuks teekonnaks, mitte teiste rõõmustamiseks, teiste meele järgi olemiseks.
Elage iga päeva nii, et juuksejuurest varbani tunnete, mida kogete ja kuulete.
Ei ole võimalik teise eest süüa, vetsus käia ega tundeid tunda, milleks siis tema eest mõelda, kasida ja kannatada!
Olge hoopis teisele eeskujuks, kuidas elada ISE oma elu õnnelikult ja täiel rinnal.
November jagabki meid kaheks: need, kes elavad, kogevad ja tunnevad, lapsemeelselt elust õnnelikult pungil ja need, kes osatavad, sajatavad, kurdavad ja kaeblevad, tugitoolist tõusmata.
Vahel need kaks leeri põrkuvad ja sädemeid raginal lendab, siis aga lapsemeelsete leer unustab kogetu ja tormab taas liblikate järele, nägu õnnest säramas. Teine leer säriseb raevunult tugitoolis, sajatades, kuidas need neetud liblikad on ta elu hävitanud.
Värvidest rääkides, siis katsetage lillade toonidega, olgu selleks siis sireli- või ploomililla, aga müstikat kogete igal juhul.
Selles värvis on hingedeajal selline vägi sees, et võib teil vahel ihukarvadki püsti ajada, kerkivatest kulmudest rääkimata.
Kes ekstra müstikat kogeda soovib, siis uidake vanades hoonetes, vanalinnades, vanades parkides. Uudistage kirikuid ja linnuseid, te ei kahetse, müstikat jagub iga nurga peale.
Kes aga maisemate teemadel sooviks teada, siis rahaasjad lahenevad sel kuul eriti müstiliselt, usute te seda praegu või mitte.
Armuasjad? Olge andestav ja helde ja kõik asetub armsasti omale kohale.

8. novembril, 16. oktoobril, 4. aprillil ja 30. juulil sündinud – teile on sel kuul määratud kogeda nii võimsaid ja ilusaid hetki, et patt oleks koduseinte vahel istuda. Liikuge, suhelge, tutvuge, kogege, ahhetage ja rõõmustage!
23. mail, 14. juunil, 1. jaanuaril, 5. oktoobril, 6.märtsil sündinud – ärge siis kogu raha kohe hakkama pange, mis üllatuslikult sisse tuleb, jätke pisut aastavahetuse pidustuste tarbeks ka 😉
Kõik, kes sündinud kuupäevadel 5, 12, 19, ja 31 – seda maagilis-müstilist armastust ihkate te kogeda peale novembrit iga päev, kui ärkate. Õnnelikumad teist seda saavadki. Nautige iga sekundit ja unustage dogmad!
Kõik ülejäänud kuupäevadel sündinud – olge lapsemeelsed ja te ei kahetse, te tänate end hiljem igal uuel päeval!