Väikese Ingli sõnum veebruarikuuks 2020

Ebamaiselt ilus ütleme me tavaliselt inimeste ja kohtade kohta.
Veebruari viimasel nädalal ütleme me seda oma viimaste nädalate kohta.
Me näeme, kogeme, kuuleme ja tunneme ebamaiselt ilusat.
Ebamaiselt seksikat, müstilist ja kordumatut, haaravat, armastavat ja hoolivat.
See kuu on sissejuhatus millelegi veel suuremale, mille esimesi paitusi saavad tunda õnnelikumad juba jaanuari ära saates.
Isegi netipoest ostetud mööbel saab sel kuul olla ebamaiselt ilus, mis siis veel armumistest ja küpsest armastusest rääkida…
Mida kauem armastus kestnud on, seda ebamaiselt küpsem see on.
Luuakse ilu, räägitakse ilusti, käitutakse tavapärasest ilusamini.
Paar nädalat kestab ülimalt intensiivne iluperiood igal pool ja igas mõttes.
Inimesed käituvad nagu mürinal nurruvad kassid, kelle jaoks pehme pai aktiveerib terve mõnulemise jada. Pehme pai saab olla nii lihtne soe sõna, kerge kallistus, kui südamest andestuse otsimine.
60ndate esimesel poolel sündinud kogevad midagi sellist, mille kohta saavad öelda, et pole iial midagi nii võimsat tundnud ega näinud. Kogetu jääb elupäevade lõpuni hinge paitama ja teed valgustama.
70ndatel ja 80ndatel sündinud aga seisavad veebruaris väga suurte ja võimsate uute alguste lävel. Selliste, mille kohta saavad öelda, et kas me veel paar aastat tagasi oleks midagi sellist uskunud toimuvat.
90ndatel sündinud seisavad aga murranguliste avastuste, õpingute ja kogemuste lävel ja muidugi ei vähem ega rohkem, kui ebamaistelt ilusate.
Kuu tervikuna on nagu imeilus muusika, mis hõljub justkui õhus, teeb pai ja lõppedes jääb meid kummitama.
Ärge raisake sellest kuust sekunditki hirmudele, vihastumisele ega ärevustele. Elage nii, et tunnete end väikese varbani välja õnnelik olemas!