Väikese Ingli sõnum jaanuarikuuks 2020

Need kohtumised (ka virtuaalsed kohtumised) aasta viimastel kuudel, need, mis meelde jäid ja ikka ja jälle mõtetesse tulevad…
Nende tulem hakkab nüüd tasapisi kooruma.
Kellelgi juba uusaastaööl, kellelgi aga kuu teisel poolel.
Võite täheldada ka mustrit, et sel päeval, millal teie enda sünnipäev on, sellel päeval ka sündmused hargnema hakkavad jaanuaris. Olete sündinud näiteks 4ndal kuupäeval? Vaadake siis hoolega 4nda jaanuari arenguid, sealt hakkab kasvama midagi uut, mis ilmselt enamusele kestab aastakümneid või rohkemgi veel. Teised siis vaadake oma sünnikuupäeva jaanuaris, samasugused sündmused arenevad meil kõigil, kel rohkem, kel vähem.

Jaanuar vahetab ära ka meie argipäevarollid.
Kes siiani on olnud peamiselt materiaalne ja külmalt kalkuleeriv inimene, avastab end ühtäkki nüüd elu vaimsemaid ja emotsionaalsemaid pooli nuusutavat.
Kes aga siiani hinge harinud, hakkab nüüd raha oma ellu kühveldama.
Kes olnud mõlemat, siis sellele tuleb mõlemat topelt, nii vaimseid arenguid, kui materiaalseid hüvesid.
Lühidalt öeldes – me vahetame oma huvisid, hobisid ja sellega seonduvalt ka elukohti, töökohti ja inimesi enda kõrval.

Võime leida üsna ootamatuid uusi sõpru ja huvisid. Leida end endalegi väga ootamatute tegevuste ja kohtade juurest. Üllatame ennast ja teisi ja ikka korralikult.
Kunstiinimesed avastavad sügavuti ärihuvid, raamatupidajad suunduvad tantsustuudiosse ja nii mõnestki jahimehest saab esoteerikahuviline.
See rollivahetus ei jää kestma igavesti, aga piisavalt kaua, et tuua vajalik tasakaal nende inimeste argipäeva, kellel see puhta paigast ära.

Avaliku elu ruumis hakkab torm tõusma, selline, mis halvimal juhul purustajalikuks orkaaniks paisub.
Käituda ei oska suurt enam keegi ja kaaned lendavad pealt ka neil, kes tavaliselt suud ei paota.
Järsku hakkavad kõik asjapulgad hüsteeriliselt paremat riiki/valda/linna tahtma üles ehitada ja siis kisutakse seda siia-sinna, nagu lapsed mänguasjade pärast kaklevad. Üksteisele taotakse “mänguklotse” pähe ja kistakse teise “nukul” juukseid peast.
Kole kisa, rõvedad sõnad, arutu hüsteeria ja null tulemust.
Hea on see ainult selleks, et tõmbab maskid maha neil, kes seni väärika ja aruka rolli mänginud.
Lihtinimesel tasub lihtsalt ohtralt popkorni varuda, saama hakkab tõelist kino!

Jaanuar toob üksildaste vanemate meeste ellu küpse armastuse, mis kestab pea elu lõpuni. Olles ilus, rahulik ja küps, justkui elutööpreemiaks.
Naised vanuses 22-28, sekka ka mõni 34-38 aastane, leiavad enda eest põlvitava sõrmusega mehe, kellel on välja pakkuda mitmeid üllatusi, lisaks ettepanekule abielluda.
Naised, kes end keskealiseks peavad, avastavad endas noore plika, kes kõike otsast alustada ja armuda tahab. Mida küsitud, seda ka saab. Seega, varuge punast huulepulka ja kohustustevaba aega.

Numbrid 7, 14, 21, 54, 62 ja 34 toovad õnne. Kellele lotos, kellele armastuses, kellele äris.

Iga kord, kui pikalt mõtteisse vajununa pilgu taeva poole tõstate, kogete midagi helget!